PODWALE
NEW YORK: Hudson - Bombay Bistros PRAGUE: Týnská - Mánesova WARSAW: Podwale
The Most Refreshingly Civilized Places To MeetTM

O NAS

Podwale Bar And Books

Bar and Books Podwale zajmuje dwa piętra zabytkowej kamienicy zwanej „Białym Domem” przy ulicy Wąski Dunaj 20. Na parterze dostępnych jest 25 miejsc, natomiast miłośników cygar zapraszamy na pierwsze piętro, gdzie możemy pomieścić aż 60 osób.

W sezonie letnim zapraszamy również na patio z dodatkowymi miejscami dla 25 osób.

Wnętrze utrzymane w brytyjskim stylu kolonialnym, podkreślone  barami z ciemnego drewna,  skórzanymi sofami oraz kominkiem oferuje szeroki wybór: whisky od szkockiej po japońską, paletę win i szampanów specjalnie importowanych z Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Afryki Południowej, jak również klasycznych i autorskich koktajli.

Miłośnicy cygar mogą wybierać spośród bogatej oferty – od produktów znanych światowych marek aż po cygara sprowadzane na specjalne zamówienie Bar and Books, ręcznie wytwarzane w rodzinnej firmie w Nowym Jorku. Bar  organizuje również regularne „Ladies Nights”– w poniedziałki każda z pań otrzyma na powitanie cygaro. Do cyklicznych wydarzeń należą także „Whisky Tuesdays” – tego dnia czekają na gości whisky w specjalnych cenach oraz wieczory z muzyką na żywo. Na specjalne zaproszenie Bar and Books Podwale w lokalu regularnie odbywają się ponadto wydarzenia specjalne – Burlesque Shows. Bar and Books Podwale to idealne miejsce na różnorodne wydarzenia – oficjalne spotkania firmowe, wieczory ze znajomymi oraz przyjęcia weselne.